Karu Selfi- müüdud!

2022 aastal valiti pruunkaru aasata loomaks ja sellepärast jõudis Eesti suurim kiskjaline minu maalidele. Toitumiselt on karu kõigesööja ning valdava osa toidust moodustavad mitmesugused marjad, seened, seemned ja putukad. 

Sageli kujutatakse karu vappidel, kus see sümboliseerib võimu ja jõudu. Näiteks on karu Berliini sümboliks ja vapiloomaks. Isegi Berliini filmifestivali auhindadeks jagatakse karukujukesi. Teised tuntud linnad, kelle vapil on karu, on näiteks Madrid ja Bern.

Karu on Soome rahvusloom.

 Karu on rikkuse, tervise, headuse ja viljakuse sümbol Karu on tõeliselt vägev hingeloom ja väljendab oma jõu ja tugevuse kõrval ka sügavat sidet maa ja loodusega.

No siingi on kelmikas karu, kes on väga kaasaegne – teeb endast selfi ja näitab keelt.

Punane ja türkiis värvid taevas mängivad ja lustivad andes märku hetkes olemisest, kirglikusest ja julgusest. Punane värv annab energiat. Punane on esimese tšakra ehk juurtšakra värv. See tšakra asub sabakondi juurel ning esindab füüsilist heaolu ja põhivajadusi – turvatunnet ja ellujäämist. Kui igatsed punast värvi, mõtle, kas tunned, et sa oled kergesti haavatav ning vajad hoolitsemist. 

Türkiisitoonil on palju samu omadusi, mida seostatakse sinisega: see on rahustav, taeva ja mere värv. Türkiissinine on ka lahkuse, ravimise ja oma piiride tunnetamise värv. Seda värvi silmaga amulette kasutatakse kurjade vaimude peletamiseks. 

Mantra. 

Olen loomises ja liikumises. Minus on karu jõudu ja head tervist. Mul on tugev side looduse ja maaga. Ma liigun vabalt kõigis universumi ruumides. Olen vaimselt tasakaalukas ja mängulusti täis. Ma tunnetan ja laendan oma piire. 

Samas seerias...

Maali info

Valamise tehnika. Akrüül, segatehnika. Maal puidust raamil.
Maali suurus 70 x 90 cm
Aasta 2021
Hind: 300 €

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.