Mis võib olla veel imelisem kui hetkes olek. Nüüd ja praegu. Vaba oma meeltes, südames ja vaba ka füüsilises võtmes. Vesi on emotsioonid ja naine on emotsioonidest vaba. Ta suudab võtta elu sellisena nagu ta on, laseb ühel emotsioonil minna ja teisel tulla. Emotsioonid tulevad ja lähevad. Ta ei vaju emotsioonide keerisesse, mis imeb ta endasse või imeb ta energiast tühjaks. Emotsioonid ei kontrolli ka tema mõtteid ega tegevusi. Ta lihtsalt on ja lubab ennast kanda elu lainetes. 

Rahu on selle maali teine märksõna. Kui selle maali ees istuda või kui ta ripub sinu magamistoas , siis vaatle seda maali, siis sinugi sisse tuleb rahu. Lase lihtsalt voolata selle maali väel endasse ja endast läbi, midagi ei pea jääma sinu sisse. See on nagu puhastav allikas, mis puhastab hingehaavad, viib minema settinud rämpsu, mis takistab energia liikumist. See on nagu tammi eest lükkamine. Tuleb arvestada, et see võib füüsilises võtmes tekitada nutuhoogusid või naerupurskeid. See on kõik loomulik, sest sellega lükatakse sinu energiad liikuma ning selle käigus toimub vabanemine ning selle asemele tuleb RAHU. 

Kollane- õppimine, positiivsed mõtted, valgustamine. Lilla- vaimne tarkus. Juuksed- elujõud, elutahe, eluenergia. 

Mantra ehk taotlus – Ma usaldan elu. Ma lasen elul ennast juhtida ja kanda. Ma luban olla endal see kes ma olen. 

Ma olen täiuslik juba praegu. Luban endal vabastada kõik plokeeritud energiad ning luban ennast vastu võtta rahu oma meeltesse ja südamesse. Ma oskan juba praegust vaadata südamega. 

Ma julgen olla iseendaga, ma naudin iseenda seltsi. 

Ma meeldin endale sellisena nagu olen ja seeläbi loon kergelt suhteid uute meeldivate inimestega.

Samas seerias...

Maali info

Akrüül, lõuend puidust raamil
Maali suurus 70 x 50 cm
Aasta 2020
Hind: 155 €

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.