Helge kaunis maal. Midagi uut on sündimas, kasvamas, helendamas. Eestlast peetakse metsarahvaks. Mets on toitja ja kaitsja. Inimesed vaatavad natuke kartlikult seda uut ilusat ja helendavat. Kui oled vanaga harjunud, siis on kõik uus pelutav ja hirmutav. Uudishimu saab võitu ja kindlasti minnakse edasi. Kaarnad valvad ümbrust ja on valmis märku andma, mis iganes on tulemas. Oska ainult kuulata. Täiskuu on hoopis metsarahva selja taga ja nad ei näe seda maagiat. Kuu on seotud varjatud asjadega, silmapettega ja intuitsiooniga. 

Sa ei pruugigi näha suuremat pilti, nagu need 2 planeeti kõrgumas üle kõige. Planeet Maa ja paralleelmaailm või mida sina seal näed?

 

Südameid on 7. Nr 7- püha nr, müstilise inimese nr. Religioon, hinge, maagia ja õnne nr. Selgeltnägemine, ravitsemine, valgustatus, varjatud teadmised. Enesetäiustamine, vaimuanded, vaist, arutlemine õpitu üle. Loodusearmastus ja harmoonia loodusega. Üksindus.

 Kaarnaid on 3. Nr 3- tõukejõud, tegutsemine, edasiliikumine, ettenägelikkus, õiglus, rahu. Keha, hing ja vaim. Neitsi, naine, vanaeit.

Planeete on 2. Nr 2- duaalsus. 2 vastandit. Passiivne, naiselik. Jumalaema, viljakus. Nõrkus, kiusatus.

Inimesi on 5. Nr 5- mikrokosmos. Füüsiline inimene, 5 meelt, sensuaalsus, naudingud. Tasakaal, aga ka muutlikkus. Pentagram- valgus, tervis ja elujõud. Hirm. 

 

Mantra ehk taotlus.

Olen julge ja avatud kõigele uuele, mis toetab minu teekonda. Olen kaitstud ja vaba. Minu ees on võimaluste rada mida mööda käin julgelt ja kindlalt. Olen avatud ja vastuvõtlik. Tõusen kõrgemale sagedusele. Näen läbi pettuse ja manipulatsiooni. 

 

www.taroka.ee Ülle Puu

 

Samas seerias...

Maali info

Segatehnika. Akrüül
Maali suurus 90×60 cm
Aasta 2023
Hind: 200€

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.