Mina olen muinasjuttude, muistendite ja müstika austaja ning antud maal on ka sellest inspireeritud. Muinasjutuline ja müstiline loodus peidab endas tegelasi mida esmapilgul ei märkagi. Selgelt nähtavad ja varjatud tegelased. Kes otsib see leiab. Väike metshaldjas jalgupidi vees, oma loomulikuks elemendis, kes aitab luua sideme nähtamatuga. Värviküllane teos, mis on seinale riputamiseks juba valmis. 

Öeldakse, et eestlane on metsarahvas, nad ei usu jumalasse, aga nad usuvad kõike seda, mida palja silmaga ei näe ega tunneta. Taarausk ja indiaanlaste usk on väga sarnased, mõlemad baseeruvad loodususundid.Selles usutakse ilusse, loodusesse, loodus vaimudesse ja headusesse. 

Maal kohe kindlasti arendab loovust, tähelepanuvõimet ja fantaasiat. Väga hea mõtisklemise maal, kus väga lihtne on edasi minna meditatsiooni seisundisse. 

Must vares või ka ronk on surma ja elu vaheline side, ehk vahendaja. Teda peetakse väga maagiliseks linnuks. Vares võib tuua hinge tagasi surnute riigis, kui tal oli vara lahtuda. Samuti on ta maa ja taeva vaheline lüli. Seega on maal seotud maa ja taeva elemendiga. Lennukad ideed, kui ka kahe jalaga maa peal. Enamustes riikides on siiski ronk jumaluste kehastus, kuigi ristiusus arvati teisiti, tema isepäisuse ja musta värvi pärast. 

Ta on ka ustav ja väga tark abimees ja nõuandja. Kutsu ja ta toob sulle uudised ja vajaliku teave. 

Mantra ehk taotlus – Tunnen ennast kindlalt ja turvaliselt. Olen katkematus ühenduses Maaemaga. Tunnen ühtsust kõikide olenditega Maa peal. Tunnen oma juuri ja olen ühenduses sajandite tarkusega. Minu esivanematelt voolab minule katkematult pidevat toetavat energiat. Olen oma tegemistes vaba ja mänguline. Mu mõistus on selge ka olen avatud kõrgematele tarkustele. Olen kohanemisvõimeline ja võtan kõike uut vastu kerguses. 

Maali tutvustav video SIIN.

Samas seerias...

Maali info

Valamise tehnika. Akrüül
Maali suurus 80 x 60 cm. Lõuend 3D kvaliteetsel raamil.
Aasta 2020
Hind: 400 €

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.