MEELERÄNNAKUD JA MEDITATSIOONID

Tavameditatsioonil on põhirõhk meelerännakul istudes või lamades vaikselt, visualiseerides ning kuulates juhendamist või korrates mantrat või afirmatsiooni. 

Aktiivmeditatsioon haarab kaasa kogu Sinu keha ja vaimu. Aktiivne osa sisaldab füüsilist liikumist, hingamist ja mõningal juhul ka hääletööd ning sellele järgneb alati ka passiivne vaikuse osa.  Kõik aktiivmeditatsioonid, mida on kokku 12, on eripalgelised, mitmekesised ning neil on oma kindel kestvus, mis on tund aega ning koosneb erinevatest etappidest. Etappe eraldab omakorda erinev muusika, erinev rütm ja tempo. 

Aktiivmeditatsioonid on tõhusad toimides  füüsilise- kui alateadvuse tasandil.Töötades  alateadvusega avaldab otsest mõju alateadlikele protsessidele. 

Aktiivmeditatsioonid vabastavad kehatasandile programmeerunud reaktsioone, üha uuesti ja uuesti üles kerkivaid sarnaseid tundeid ja emotsioone, erinevaid mälestusi ja kõike seda, mis meid igapäevaselt tagasi hoiab ning mida tavalise passiivse meditatsiooniga vabastada ei saa.

Teaduslikult on tõestatud, et tehes OSHO aktiivseid  meditatsioone väheneb ärevus, stress,  ülemõtlemine ning pikeneb  lõõgastuse ja psühholoogilise heaolu periood.  Paraneb unekvaliteet ning sa raputad maha pinged kehas ja oma meeltes. Korrastad energiaruumi enda sees ja enda ümber. Paraneb intuitsioon ja sisetunnetus. 

Need meditatsioonid on väga erilised ja mida nad täpselt teevad on väga keeruline öelda, sest üks ja sama meditatsioon samale inimesele erinevatel päevadel võib mõjuda väga erinevalt ning vallandada temas väga erinevaid teemasid ja aistinguid. Seega ei saa me kunagi võrrelda ühe ja sama meditatsiooni mõju erinevatele inimestele, sest inimesed ning nende olukorrad ja protsessid on totaalselt erinevad. 

OSHO aktiivsed meditatsioonid on teadlikkuse tehnikad-

  • ja teadlikkus toob sulle- võime elada ja töötada rahulolevamalt
  • igapäevaselt rõõmsamalt
  • vähendab stressi ja ülemõtlemist
  • aitab efektiivsemalt töötada  
  • tõhusamalt korraldada oma igapäevast elu
  • aitab ligi pääseda  kogu sinu potentsiaalile
  • paraneb intuitiivne tunnetus
  • paraneb unekvaliteet
  • sa võid leida vastuseid enda mälust ja mõistusest või kellegi teise käest, aga siis leiad lahendused enda seest, enda põhiolemusega üks olles. 

Teaduslikult on tõestatud, et tehes OSHO meditasioone väheneb ärevus, stress ja ülemõtlemine ja toimub lõõgastus. Paraneb unekvaliteet ning sa raputad maha pinged kehas ja oma meeltes ja lõpeb see pidev ketramine peas. Võimalik on terasem, puhanum ja loomingulisem meel, Sa saad ise midagi ära teha iseenda jaoks.  Sa saad vahendid enda aitamiseks ükskõik millal. 

Meditatsiooni ja meelerännaku tunnid

Ülle Puu ehk Lakšmana Kali OSHO aktiivsete meditatsioonide juhendaja ja meditatsiooni õpetaja. 

Aastane õppe Eesti Meditatsiooni kool.

NB. Ainult etteregistreerimisel. ullepuu@taroka.ee 

Ole kohal 10 min varem, selga pane liikumist võimaldavad riided. Kohapeal olemas joogamatid ja istumisalused, kuid võid kaasa võtta joogipudeli ja oma pleedi.  

Lisaväärtusena tõlgendan Taro kaartidega suunad ja  väljavaated. See on personaalne sõnum sinule. 

Info www.facebook.com/ullepuutaroka