Päikese Poole

Kaunis, tempokas ja rõõmus kulla ning päikese valguses helklev mustade kasside ilmestatud maal kaunistamaks värve armastavat kodu. Loob kodus meeldiva küllusliku energia. Lõuend puidust raamil ja riputamiseks seinale valmis. Eraldi raami ei vaja. 

Oranž värv on sisemine mina, tulvil julgust, riskialdidust ja elujanu. Selle värvi ülesandeks on avada negatiivseid mõttemustreid, mis on piiranud sinu tundeelu. Tugevdab eneseväärikustunnet ja toidab elujanu. Aitab jagu saada masendusest. Oranž julgustab tunnustama iseennast ja oma tundeid. 

Punane- stimuleerib juurtšakrat, annab julgust ja liikumist, uue asja algus. Punane lubab olla siin ja praegu 

Kuldkollane-aitab kuulata, näha ja olla tähelepanelik. Soodustab teadmiste omandamist, aktiveerib aju toiminguid ja loogilist mõtlemist. Stimuleerib päikesepõimikut, mille ülesandeks on kogemuste ja toidu omastamise protsess.

Violetne stimuleerib kroontšakrat. See on südamest tulev tänu, tuues hinge sügavust, hardust ja täielikku meelerahu. Õpetab usaldama elu kulgu ja selle muutumatust. 

Must aitab märgata valguse ja varjude suhet ning valguse ja selguse pealetungi pimedamatele meelte soppidesse. 

Kassid on isepäised, sõltumatud, targad ja müstilised loomad, kes aitavad näha rohkem kui pealtnäha paistab. Armastavad paidlikust, nõtkust, hetkes olemist. On puhtuse loojad ja hoiavad vaimset sidet maa ja taeva vahel. Säilitajad. Nad näevad  ja tajuvad nähtamatut ja nii sinagi.   

Mantra ehk taotlus – Mina olen see, kes ma olen. Mina olen sillaks maa ja taeva vahel. Elu armastab mind ja ma olen oluline osa kõiksusest. Armastan enda isikupära ja oma erakordsust. Mina olen oma elu looja.  

Samas seerias...

Maali info

Segatehnika. Akrüül
Maali suurus 100 x 50 cm
Aasta 2021
Hind: 180 €

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.