Rõõmus Ehmatus

Nahkhiired on 2020 aasta loomad, mis ajendas neid armsaid väikseid olevusi maalima. Intuitiivsed, müstilised ja rõõmsalt sebivad taimetoidulised nahast hiired. Enamus nahkhiiri toitub puuviljadest, taimede nektarist ja putukatest. Nahkhiired võivad lennata kuni 97kilomeetrit tunnis, kas pole imestamisväärt. Nahkhiire maalid on jõudnud olla juba mitmel näitusel Eestis. 

Lilla- müstika, esoteerika, kolmas silm, vaimsus. Ta toob esile hinge sügavuse ja täieliku meelerahu. Selles värvis on teiste teenimist, omakasupüüdmatust ja halastus tunnet.Õpetab usaldama elu ja süstib usku iseendasse nin sellesse, et kõik on sinu kätes. Stimuleerib kroontšakrat, mis juhib närvisüsteemi ja  ajutööd.  

Punane lubab olla olevikus ilma süümepiinadeta. Lisab kirge, julgust, vastupidavust. Stimuleerib juurtšakrat, mis aitab luua sideme maa, aitab leida oma kohta elu ja suguvõsa väega

Kollane stimuleerib päikesepõimiku, mis on seotud õppimise ja teadmiste omandamisega. Kollane ajab kehast välja jääkaineid.

Nahkhiir hingetootemina õpetab- perekonna tähtsust ja iseenda hoidmist. Intuitsiooni usaldamist ja selle järgimist.  Õpetab ennast varjama väliste negatiivsete olukordade eest. Õpetab ennast väljendama. 

Mantra või taotlus – Usaldan elu kulgu. Õpin kuulama oma intuitsiooni ning lahti laskma enda elus juba ära elanud inimestel ja olukordadel. Olen oma elu looja ja peremees. Minu tahe on kooskõlas universumi tahtega. Olen avatud ja vastuvõtlik. 

Maali info

AkrüülLõuend puidust 3D kvaliteetsel raamil. Riputamiseks valmis. Kasutasin akrüülvärve, valamistehnikat, looduslikku materjali ja nahkhiired muidugi puhas pintslitöö.
Maali suurus laius 70 x kõrgus 90 cm
Aasta 2020
Hind: 250 €

Soodushind 140.-

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.