Ingli Kaitse

270,00 

Laos

Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

See on väga väekas maal ja pilt kõneleb enam kui 1000 sõna. Kõrgem valguse olend laskub maa peale, ta on otsusekindel ja julge. Siin maalil on näha nii maastik, metsad, mäed, aga ka väikesed maailmad, kusjuures üks on neist lagunemas ja sellel  istub rahutooja ning rahulooja tuviga, taevane olend. Ma olen küll nimetanud ta ingliks, aga mulle endale tundub, et ma maalisin tegelikult sootut algallika valgusolendit, kes juuste lehvides tiivad laiali laskub nagu kotkas taevastest sfääridest maa peale vaatama, et no millega te olete siin jälle hakkama saanud.

Paljudel juhtudel nad ei või inimeste  tegemistesse liigselt sekkuda, sest inimkonnal, kui ka individuaalsel isikul lasub vastutus oma mõtete, tegude ja tunnete eest. Selle kolmainsusega loome meie oma maailma ja mõjutame omakorda kogu universumit….kas see on siis eluandev ja loov või laastav ja lammutav.

Sinu toa seinal rippudes tuletab ta kogu aeg meelde, et sa ei ole üksi. Juhtugu sinu väikeses maailmas mis tahes, sind tullakse toetama ning suunama õigele teele. Tulekahju kustutama või kodumasinat parandama. Tegelikult on nii, et pealtnäha halvad asjad juhtuvad ikka meie elus, aga kuidas sa sellesse suhtud on juba sinu enda valik. Hetkeolukorras on raske märgata ka suuremat panoraami, et milleks mingi asi hea on või oli.  Ka see on sinu valik, et millist abi sa oled valmis vastu võtma ning kui palju oled valmis ennast muutma. Tegelikult  palja silmaga niisama lihtsalt kõrgema sfääri tausta tiimi sa ei näe ja paljud ka ei taju, aga sellest pole miskit. Kui neid kutsuda oma tugevas usus, siis on nad ka mingil moel kohal sind toetamas koos sinu enda kõrgema minaga moodustavad nüüd nemad oma kaitsva tiimi juhatamas sind alateadvuse kaudu.

Mantra ehk taotlus – Ma olen valmis vastu võtma loomingulisi uusi ideesid. Olen avatud vaimsele koostööle, hingelisele juhatusele ja usaldan elu kulgu. Ma luban füüsilisel kehal ennast tervendada. Ma olen kaitstud ja terve. Minu sees on kindel meelerahu, tugev teadmine ja enesekindlus. Ma olen rahulik, sest ma tean, et kõik laheneb minu kõige parimaks hüvanguks. Ma luban endal vastu võtta abi, toetuse ja igakülgse armastava küllus. Ma olen valmis päästma iseennast iseenda käest kerguse ja rõõmuga.

Kolmnurk- viljakus, edukus, kodukolle, hingekoda, vaimukoda, kodu kaitse, kuusepuu ja tule sümbol, mis annab jõudu ja valgust.

Ring- täiuslikkus, lõpp ja algus, päike, universum, igavik, terviklikkus ja sära.

Tuli- valgus, jõud, soojus, aga ka puhastumise sümbol.

4 põhielementi- tuli, vesi, õhk ja maa.

Sinine värv- on vee, taeva, maakera, ebamaisuse, unistamise, igaviku ja õhulisuse jahe värv. Sinine esindab ka autoriteetsust, edu, selgust, tarkust, enesekindlust ja püsivust. Mõnes kultuuris on sinine leinavärv, inglise keeles tähendab blue mitte ainult sinist, vaid ka melanhoolset, kurvameelset.

Sinine rahustab ning jahutab. Seda peetakse rahulikuks värviks, mis alandab vererõhku. Uuringutel on katseisikud kogenud, et sinises toas kulgeb aeg aeglasemalt. Sinine on hea mõtisklemise värv.

Raam fotol illustratiivne.

Maali tutvustav video SIIN

Akrüül
Maali suurus 70 x 80 cm
Aasta 2021

Lisainfo

Mõõtmed 70 × 80 × 5 cm