Lahked sõnad

Vaata lähemalt, mida toredat teised Tarokast arvavad.

Aktiivmeditatsioone tehes muutsin enda käitumismustreid. Järgmine päev lugedes Üllelt ZEN kaartide toetavat sõnumit FB lehel olen leidnud alati midagi, mis on mulle vajalik, puudutab ja kõnetab mind! Väga hea lugeda ja endaga arutada. Tänan Ülle!

Urve

Olen väga tänulik et olen osalenud nendes töötubades ja ootan põnevusega uusi väljakutseid.Aitäh Ülle❣

Janne

Taroka on imeline koht ja Ülle on veel imelisem inimene! Aitäh, et oled loonud midagi, mis avab silmi ja toob selguse inimeste ellu

Gerli Slim

Tegutsemist täis õhtupoolik, ilusad pildid, mõnus õhkkond ja kõhutäis naeru on kindlalt garanteeritud!

Kristi Tikkerbär

Ülle tekitab minus tunde, et minust hoolitakse-see on väga eriline tunne.

Anne

Olen Üllega kohtunud korduvalt. Mind üllatab alati see, et ma ei pea ütlema, millest rääkida soovin vaid oluline koorub kohe kaartidest välja. Kohtumine Üllega toob alati enda asjadesse selgust. Olen tänulik leitud kontakti eest.

Kaiti
Väga meeldis akrüüli valamise töötuba, eriti lastelastele. Nagu võlumaailm rullub erinevate värvidega sinu lõuendil.Väga armas ja lahke õpetaja Ülle annab julgust katsetada erinevate värvidega.Olen väga tänulik et olen osalenud nendes töötubades ja ootan põnevusega uusi väljakutseid.Aitäh Ülle❣
Janne
Minu tee Taroka juurde sai alguse aastast 2007 kui mu sõbranna mind kaasa võttis. Peale seda olen ma lummatud. Aastas korra käin kohal, sest see ülihea energia, millega sealt lahkud, kestab väga kaua, kõik pusad on sirged ja no see naeratus näolt ei kustu. Tihtilugu ei pea isegi küsima midagi, juba Ülle teab ja näeb ja räägib mu küsimustele vastuseid. Minupuhul pole olemas asja, mis poleks läinud nii, nagu öeldud. Kui kohale minna ei saa, siis küsin päris palju läbi neti, pettuma ei pea kunagi ! Taroka on imeline koht ja Ülle on veel imelisem inimene! Aitäh, et oled loonud midagi, mis avab silmi ja toob selguse inimeste ellu
Gerli Slim
Kohtumised Üllega on alati soojad ja südamlikud, oleme alati nagu ühel lainel. Kui olen suures segaduses ja vajan kõrgemat juhatust, oskab Ülle tähelepanu juhtida minu nõrkustele ja tugevustele ning ohtudele ja lahendustele. Ülle tekitab minus tunde, et minust hoolitakse-see on väga eriline tunne. Ta mõistab mind ja oskab aidata. Ülle juurest tulles on pilt elust palju selgem ja edasiminek kergem. Võtsin osa Ülle korraldatud akrüülivalamise töötoast ja ka see oli minu jaoks üks eriline kogemus. Ma ei oska joonistada, aga oskan luua kunsti. Olen Üllele nende eriliste hetkede eest südamest tänulik.
Anne
Sa ei usu, et Sinu sees võiks peidus olla Kunstnik ja sa võiksid oma kätega midagi imetlusväärset luua? See akrüülivalamise koolitus tõestab Sulle vastupidist. Ükskõik, kas tuled kohale kindlate ootustega või oled valmis üllatusteks. Sa ei pettu. Reklaamjutt sai nüüd otsa 😃. Olen osalenud akrüülivalamise töötoas kaks korda ja ootan juba järgmist võimalust. Koolitus andis mulle isiklikult väga positiivse laengu ja sama tunnet kogen kodus iga kord oma loomingut vaadates. Tegutsemist täis õhtupoolik, ilusad pildid, mõnus õhkkond ja kõhutäis naeru on kindlalt garanteeritud!
Kristi Tikkerbär
Käisime pojaga akrüüli valamise töötoas, juba mõte sellest, tekitas elevust😀Vastuvõtt oli väga kena, lauake oli kaetud mõnusa ampsuga ja pakuti sooja teed ja maitsevett.❤ See oli väga tore, mis tore ...see oli nii äge, need kolm tundi läksid lennates. See emotsioon, see tunne, need värvid ja müstika...Seda ei saa sõnadega seletada, Seda peab igaüks ise kogema, soovitan kõigile. Minge ja proovige kuidas värvid teiega mängivad ja kuidas teie saate värvidega põnevalt mängida. Üks põnev osa selle juures on, et Ülle🌺 loeb maalidelt tähendusi. Kui lahkusime siis oli see tunne... oli selline... müstiline😍 (maalid jäid sinna kuivama) Huvitav tegevus nii perega, sõbrannaga või emaga.❤ Saime oma maalid kätte mõni päev hiljem, need on nii armsad ja ilusad. Kui saan nad kenasti seinale siis saadan pildid. Tuhat tänu Sulle armas Ülle, selle kogemuse ja emotsiooni eest.🌺❤ Minu armas poja ütles, et tahab kindlasti uuesti tulla, näeme varsti💞🌞
Ave & Sander
Olen Ülle juures tarokaartide ennustustel käinud juba mitmeid kordi. Ja miks läheb inimene uuesti - ilmselt oli ta räägituga rahul ja läks täkkesse. Ülle kasutab kaarte. Nendele toetudes näeb ta sinu kohta nii mõndagi. Selliseid asju, mida tead ainult sina ise ja neid mida sa ise veel ei teagi. Ja siis mingitel hetkedel saab justkui otsekontakti sinu kohta käiva infoga kuskilt sinu kohalt õhust - loeb seda sealt nagu sina loeksid raamatust. Ma ei tea kas ja kui palju ta seda ise esile kutsuda saab, aga selliseid hetki tuleb ette. See on see, mida mina olen tema seanssidel kogenud. Julgen kahe käega soovitada! 😀😃
Andres K.
Aitäh Ülle toreda ja inspireeriva töötoa eest! Olen ammu juba tundnud, et tahaks nii väga kunsti teha. Aga ma ei oska lillegi joonistada. Ja päriselt ei oska. Akrüüli valamise töötuba oli just mulle midagi. Ei pea kunstnik olema ja valmisid imelised maalid minu koju. Ja toreda juhendajaga ongi sellist ilu rõõm teha. Edu sulle! Teed nii õiget asja.
Kati Vaino
Mulle meeldib käia aastas paar korda Ülle juures kuulamas, mis kaardid tuleviku kohta ennustavad. Pean nentima, et siis, kui ennustatud asi on juhtunud, meenub, et nii need Ülle kaardid ütlesidki, et juhtub. Üllel on hea huumorimeel ja mahlakas tekst.
Lemmi
Ülle ja taro- Olen saanud alati selge suuna ja juhised kätte, kuidas oma maist teekonda jätkata kui ise veel päris täpselt pole aru saanud. Tulevad selgused, helgused, rõõm ja pisarad... Olen meeletult tänulik!
Marianne
"Osalesin kallima ja veel kahe toreda paariga imevahvas akrüüli valamise töötoas keset kultuurset Viljandi linnakest. Ülle Puu on siiralt sõbralik ja abivalmis, ta võib anda nii paraja julgustuse tõuke kui ka leebelt kaasa mõelda. Töötoa lembusesse on oodatud nii profid kui ka pintslivõõrad, akrüüli valamine tuleb kahtlemata kõigil välja. "
Taimi
Soovin jagada Taroka kodulehe külastajatega oma kogemust, mis olen saanud Ülle juures. Oleme mehega käinud (eraldi vastuvöttudel) aastaid Ülle juures. Kui elad oma argipäeva,töö ja tegemistega, ei näe kõike mida peaks nägema. Me oleme nii tänulikud, et Ülle on meil avanud silmi ja aidanud näha õiget suunda ja aidanud teha otsuseid, Kindlasti on jäänud paljud ebameeldivad asjad juhtumatta ja on meid päästnud sellest. Alati on mind aidatud telefoni teel, kui sein on vastas ja pea tühi.🙏😇 Meie kodu seintel on Ülle maalid millest saame jöudu ja kodu ilu. Oleme väga tänulikud, et oled meie jaoks olemas ja kõik mida oled rääkinud meile, on õige jutt olnud! Tänud Sulle❤️🙏😇 Parimat soovides Ülle ja A.
Ülle & A.
Olen Üllega kohtunud korduvalt. Mind üllatab alati see, et ma ei pea ütlema, millest rääkida soovin vaid oluline koorub kohe kaartidest välja. Kohtumine Üllega toob alati enda asjadesse selgust. Olen tänulik leitud kontakti eest.
Kaiti
Olen kasutanud mitmete erinevate taro kaardilugejate teenuseid, kuid selline tasakaal nii tasu, kvantiteedi kui ka kvaliteedi osas pole võrreldav Ülle poolt saadava teenuskogemusega. Olen aastaid Ülle teenuseid kasutanud ja alati rahule jäänud. Tõsiselt – kui tahad teada, mis tegelikult tuleb, siis seda oskab sulle sinu energia põhjal kaartidelt lugeda ja edasi anda kõige paremini Ülle.
Klaarika
Aktiivmeditatsioone tehes muutsin enda käitumismustreid. Järgmine päev lugedes Üllelt ZEN kaartide toetavat sõnumit FB lehel olen leidnud alati midagi, mis on mulle vajalik, puudutab ja kõnetab mind! Väga hea lugeda ja endaga arutada. Tänan Ülle!
Urve Koort, 2023

taroka kontakt

Saada tagasiside

Rõõmuga ootan Sinu arvamusi, soovitusi & ettepanekuid akrüülivalamise töötoast, taro kaartide tõlgendamisest ja maalikunstist.