Töötoad

Olgu see sünnipäev, sõbrapäev, tüdrukute päev-või õhtu, töökaaslastega aja veetmine või ka 9+ laste sünnipäev, akrüüli valamise töötuba sobib igati sündmuse meeleolukaks vahepalaks, kus voolavad värvid ja loovus.

Ülle puu töötoad

Töötoa Kirjeldus

Hubases keskkonnas valmib kahe kolme tunni jooksul 2 omanäolist 30×30 cm suuruses maali. Kasutame vee baasil materjale ja värve. Kasutades samu värve saate praktiseerida kahel erineval moel akrüüli valamise tehnikaid. See on üllatuste kunst, kus võivad ilmuda maalile sümbolid, kujundid, mis kõik edastavad personaalset sõnumit Sinule.
Kõlab põnevalt…eks ole…
see on kindel, mis kindel, et Sindki ootab eduelamus sellel värvilisel teekonnal.

Koos saame luua värvilisi, abstraktseid kunstiteoseid, kus voolavad vabalt värvid ja loovus. Ole osa sellest loomingulisest kogemusest!
Teid on ootamas minu poolt eelnevalt valmis pandud töö-ja kaitsevahendid. Saate nautida maalide näitust kerge suupiste, tee/vee saatel.
Paraku peab arvestama sellega, et maalid jäävad vähemalt kolmeks päevaks kuivama ning alles siis on võimalik neid kätte saada. 
Kättetoimetamine võimalik ka pakiautomaadis tellija kulul. 
Antud töötuba mahutab max 9 inimest. 

NB. Vajalik etteregistreerimine. 

ülle puu töötoad

Näidispaketid

Põhipakett!

Akrüüli valamise töötuba täiskasvanule kaks 30×30 cm maali 35 € in, lastele 32 € in. 

Näidispakett 1

Ühe maali valamine
40x40 cm
6-9 inimest
34 € inimene

Näidispakett 2

Ühe maali valamine
30x30 cm
30-45 min taro kaartide tõlgendus 6-9 inimest

Näidispakett 3

Ühe maali valamine
40x50 cm
6 inimest
37 € inimene

Näidispakett 4

Ühe maali valamine
50 x 100 cm
3 inimest
85 € inimene

Näidispakett 5

Ühe maali valamine
30x30 cm
6-9 last
25 € laps

Aitäh Ülle toreda ja inspireeriva töötoa eest! Olen ammu juba tundnud, et tahaks nii väga kunsti teha. Aga ma ei oska lillegi joonistada. Ja päriselt ei oska. Akrüüli valamise töötuba oli just mulle midagi. Ei pea kunstnik olema ja valmisid imelised maalid minu koju. Ja toreda juhendajaga ongi sellist ilu rõõm teha. Edu sulle! Teed nii õiget asja.
Kati Vaino
"Osalesin kallima ja veel kahe toreda paariga imevahvas akrüüli valamise töötoas keset kultuurset Viljandi linnakest. Ülle Puu on siiralt sõbralik ja abivalmis, ta võib anda nii paraja julgustuse tõuke kui ka leebelt kaasa mõelda. Töötoa lembusesse on oodatud nii profid kui ka pintslivõõrad, akrüüli valamine tuleb kahtlemata kõigil välja. "
Taimi
Väga meeldis akrüüli valamise töötuba, eriti lastelastele. Nagu võlumaailm rullub erinevate värvidega sinu lõuendil.Väga armas ja lahke õpetaja Ülle annab julgust katsetada erinevate värvidega.Olen väga tänulik et olen osalenud nendes töötubades ja ootan põnevusega uusi väljakutseid.Aitäh Ülle❣
Janne

AKRÜÜLIVALAMISE TÖÖTUBA

Näited Akrüülivalamisest

valamistöötuba 8
valamistöötuba 9
valamistöötuba 10

TAROKA AADRESS

Stuudio Asukoht

Nurmbergimaja asub Swedpanga ja raamatukogu lähedal.  Välisuks on Plasto Akna ja Koopiapesa vahel. Sisenedes välisuksest näete juba stendil minu firma nime Taroka OÜ. Teine korrus vasakut kätt, kuhu võib kohe siseneda, sealt esimene parem uks, kuhu võib samuti julgelt kohe sisse astuda. Esimeses toas minu maalide näitusmüük kui ka ooteruum ning teises toas viin läbi kaardiseansi.

Võta Minuga Ühendust

Võta julgesti minuga ühendust, et läbi rääkida Sinu nägemus töötoa läbiviimiseks. Koos leiame lahenduse ning võimalused. Olen alati avatud uuetele ja huvitavatele  koostööpakkumistele .