Allahindlus!

Ebausk

Original price was: 200,00 €.Current price is: 180,00 €.

Laos

Kirjeldus

Lõuend puidust 3D kvaliteetsel raamil. Seinale riputamiseks valmis. Kasutasin värvide valamistehnikat, looduslikku taimematerjali ja ikka pintsel ka abiks. Selline mitmekülgne protsess on aega-ja kannatust nõudev. Nahkhiir on 2020 aasta salapärane loom, mis ajendas teda maalima. Seda väikest loomakest saadab ebaõiglane ebausu oreool – Traakula, vereimeja, nõidus, kirstus magamine, valguse kartus jne. Kollane toon maalil siiski ütleb, et ei karda me valgust ühti. Igaühe peale paistab päike ka sinu peale. Nahkhiired on väga puhtad loomad ja kannavad oma välimuse eest hoolt, enamus nahkhiiri toitub taime nektarist, puuviljadest ja putukatest. Nahkhiire maal on jõudnud edukalt mitmetele näitustele.

Lilla – müstika, esoteerika, kolmas silm, vaimsus. Ta toob esile hinge sügavuse ja täieliku meelerahu. Selles värvis on teiste teenimist, omakasupüüdmatust ja halastus tunnet.Õpetab usaldama elu ja süstib usku iseendasse nin sellesse, et kõik on sinu kätes. Stimuleerib kroontšakrat, mis juhib närvisüsteemi ja  ajutööd.

Punane lubab olla olevikus ilma süümepiinadeta. Lisab kirge, julgust, vastupidavust. Stimuleerib juurtšakrat, mis aitab luua sideme maa, aitab leida oma kohta elu ja suguvõsa väega

Kollane stimuleerib päikesepõimiku, mis on seotud õppimise ja teadmiste omandamisega. Kollane ajab kehast välja jääkaineid.

Nahkhiir hingetootemina õpetab- perekonna tähtsust ja iseenda hoidmist. Intuitsiooni usaldamist ja selle järgimist.  Õpetab ennast varjama väliste negatiivsete olukordade eest. Õpetab ennast väljendama.

Mantra või taotlus – Usaldan elu kulgu. Õpin kuulama oma intuitsiooni ning lahti laskma enda elus juba ära elanud inimestel ja olukordadel. Olen oma elu looja ja peremees. Minu tahe on kooskõlas universumi tahtega. Olen avatud ja vastuvõtlik.

Suurus 70 x 90 cm
Aasta 2020

Lisainfo

Mõõtmed 70 × 90 × 5 cm