Energiaring sulgedega

130,00 

Laos

Kirjeldus

Kolmeosaline maal, üldlaius kokku K 40x L 90 cm.

Struktuurne maal K 40x L 30 cm, akrüül, kullatud, segatehnika, lõuend puidust raamil, lakitud, signeeritud ja seinale riputamiseks valmis. Raam pildil illustratiivne.

Ringid hoiavad ja sisaldavad energiat, et nende sees saaksid kasvutsüklid eksisteerida. Just nagu kell, mis liigub ringikujuliselt läbi aja, tunneme tunnet, et päeval on algus ja lõpp; aga aeg ei alga ega lõpe kunagi, see lihtsalt liigub ringis. Ja iga päev me kasvame, õpime ja muutume aja liikumistega, mis liigutavad meid neid päevaseid tsükleid mööda.

Kosmosesse vaadates näete, et kõik liigub ringidena ja on kujundatud sfääridena ilma alguse ja lõputa. Ruumis ei esine looduslikult esinevaid sirgeid. Kogu meie universum nihkub ja moodustub ringikujuliselt. Sümboolselt tähistab ring tsüklite lõpuleviimist, üleminekut, potentsiaali ja liikumist, mis ei lõpe kunagi eneseteostuse poole. Ring kaitseb kaose ja ettearvamatuse eest ning kutsub üles usaldama universumit. See sümboliseerib loomulikku korda ja progressi, mis inspireerib meid jätkama.

Kuldne ring esindab loovust , kujutlusvõime ja lõputud võimalused . See on väga elustav sümbol, mis sarnaneb päikesega. Positiivses kontekstis võib kollane ring kutsuda inspiratsiooni, et muutuda loovaks ja mõelda väljaspool kasti. Negatiivses kontekstis võib kollane ring kujutada liiga palju hõivatud meelt ja liiga palju loomingulisi ideid, kuid kartust tegelikult midagi luua.

Andku see maal julgust oma elu ise luua.

Maali valmimise aasta 2024.

Lisainfo

Mõõtmed 40 × 30 × 15 cm