Maastik Rebasega

80,00 

Laos

Kirjeldus

Suvelõpu maastik vaikselt hiiliva rebasega. Rebane kui hingeloom, kui teejuht ja sõber. Seda maali on eksponeeritud ka Järveteatajas kui ka Viljandi Nr 1 nädalalehe esiküljel.

Maastik üleüldiselt mõjub rahustavalt üldises kollakas rohelistes toonides. Taamal on kased nagu kaitsemüür. Kask on hea puu stressi ja kurvameelsuse vastu. Kaske peetakse inimkonna üheks suurimaks sõbraks ning võimalusel tasuks seda kasvatada aias — lisaks heale energeetikale annab ta kevadeti kosutavat kasemahla ning võimsa ravitoimega kasepungi ja kasekäsna. Vanasti usuti, et koduaias kasvav kask vabastab luupainajatest ja hirmsatest unenägudest.

Rebane on trikitaja, naljanina, kui ka vaimukas õpetaja. Rebane sümboliseerib kohanemisvõimet, tähelepanelikkust ja vastupidavust. Ta on väga uudishimulik ja loeb nagu ajalehte tuules. Rebase sümboolne tähendus on seotud kiire füüsilise ja vaimse reageeringuga, teadlikkuse tõstmise ja kiirete otsuste langetamisega. Rebane näeb läbi alati pettused ning leiab kergesti võimalused ehk siis rajad kuidas ebameeldivatest olukordadest kõrvale hiilida või siis neid leebelt lahendada. Rebane viib kergesti unistavasse, meditatiivsesse seisundisse, andes seda tehes ka vastused keerulises olukorras.

Rebase maal väemaalina töölepanduna aitab sul töötada vaimsete oskuste arendamisel, kuidas uurida, nuuskida ning analüüsida saadud infot. Rebase vaim võib tähendada ka, et tervendada tuleb füüsilist poolt või tähelepanuvõimet.

Kui rebane niisama ilmub sinu ellu, siis ta võib tahta hoiatada sind pettuse eest või inimeste eest, kes pole päris need, kes algselt paistavad.

Kui sa tunned ennast haavatavana ja otsid olukorrast mingit lahendust, siis on soovitav kutsuda rebase vaimu ja luba ennast juhendada.

Mantra ehk taotlus – Olen valmis vastu võtma muutuseid oma ellu. Olen valmis arenema ja õppima. Võtan vastu õnne, armastuse, hoolimise uuel parimal moel. Naudin suhtlemist uute inimestega. Usaldan elu kulgu. Tunnen enda juuri ja usaldan sajandite tarkusi. Minu esivanematelt voolab mulle pidevalt vaimset jõudu ja tarkusi.

Akrüül, kvaliteetne 300 g/m2 paber, paspartuu.

Müügil koos raamiga.
Raamitud maali mõõdud laius 55 ja kõrgus 65.
Seinale riputamiseks valmis.
Aasta 2019

Lisainfo

Mõõtmed 55 × 65 × 5 cm